AKTUALNOŚĆI

StartAKTUALNOŚĆI
Rozwiń

Edinburgh Radiology Course for Intensive Care Medicine

Szanowni Państwo, We współpracy z Uniwersytetem w Edynburgu – prof. Marią Długołęcką – Graham – Polish School of Medicine, University of Edinburgh pragnie Państwu zaoferować możliwość uczestnictwa w kursie “Edinburgh Radiology Course for Intensive Care Medicine”.

Poniżej publikujemy oryginalną treść ogłoszenia wraz z załącznikami.

PRAKTYKI ERASMUS+

Przypominamy, że nie ma kwalifikacji na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+. Na bieżąco przyjmujemy aplikacje. Wciąż mamy miejsca, zapraszamy!

STYPENDIA RZĄDU FRANCUSKIEGO

Rząd Francuski, jak co roku, uruchomił rejestrację na składanie wniosków dla osób ubiegających się o Stypendia Rządu Francuskiego na rok akademicki 2018/2019. Oferta skierowana jest do studentów wielu dziedzin o różnym stopniu studiów. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: stypendia francuskie

orginal_poster_52.jpg

FACEBOOK DZIAŁU WSPÓŁPRACY
Uruchomiliśmy stronę International Relations Office of MUG na facebook’u. Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzeń Facebook

Brexit rozpoczęty. Co to oznacza dla programu Erasmus+?

Do 2020 roku Wielka Brytania utrzymuje pełne członkostwo w programie Erasmus+. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ w zapewnia, że wszystkie dotychczasowe projekty będą nadal realizowane, a wnioski złożone w 2017 r. i 2018 r. przez Brytyjczyków będą rozpatrywane i otrzymają finansowanie na cały okres realizacji – nawet, jeżeli projekty będą kończyć się po terminie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

29 marca oficjalnie rozpoczęła się procedura wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Decyzja uruchamiająca artykuł 50. Traktatu Lizbońskiego została podpisana przez premier Theresę May. Pomimo Brexitu Wielka Brytania pozostaje w pełni zaangażowana w inicjatywę, dzięki której ponad 250 tys. osób ma możliwość studiowania, szkolenia lub wolontariatu za granicą.

Nie ma na razie ostatecznych decyzji co do kontynuacji Erasmus+ w Wielkiej Brytanii po wyjściu ze wspólnoty. Rząd tego kraju w wydanym komunikacie podkreśla, że udział w niektórych programach UE może nadal podlegać negocjacjom.

Więcej informacji na stronie brytyjskiej Narodowej Agencji.

Jak dojechać?

Zobacz kampus